Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Се продава автомобил

3 600 ЕУР

Се продава од: Бојан 14 авг. 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Се продава Opel Astra H 2005г. во одлична состојба;
076-753-840-Стојан
076-753-838


Бојан
076753840
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации