Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Combo 1.7 Di

2 100 ЕУР

Се продава од: Tomica 18 септ. 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Combo
Se prodava opel combo 1.7 Di 2002 god napraven golem servis registrirana pred 10dena znaci ima cela God registracija tel za kontakt 070908489 Tomce
Leaflet
Кон почеток