Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Combo 1.3CDTI 2013 god Holandsko(klima)90ps

6 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Joker Kompani 24 мај 13:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Joker Kompani

8 Огласи во продавницата

Fiat Doblo 1.3CDTI -07 Tovarno klima Holandija 3 700 EUR
Opel Combo 1.3 CDTI 2011 god Holandska 75ps(klima) 3 700 EUR
Fiat Doblo 1.3CDTI 2007god Holandsko (klima) 3 700 EUR
Opel Combo 1.3 CDTI 2011 god Holandsko 75 ps 3 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Combo
Voziloto e uvezeno od Holandija,plateni se site davacki do registracija.Vo perfektna sostojba i originalna kilometraza,servis do posleden vo Opel Holandija.Ful ful oprema:
Elektrika na stakla i retrovizori
Klima
Komandi na volan
Fabricko radio so CD
USB izlas
Kuka
Plateni ae site davacki do registracija
Cenata e so vkluceno DDV
Info :070/218-038
Joker Kompani
070218038
Leaflet

Joker Kompani

8 Огласи во продавницата
Opel Combo 1.3 CDTI 2011 god Holandska 75ps(klima) 3 700 EUR
Opel Combo 1.3CDTI Holandsko (klima) 90ps 5 000 EUR
Ford C-Max  1.6 HDI 2005god 2 500 MKD
Opel Combo 1.3 CDTI 2011 god Holandsko 75 ps 3 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации