Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL COMBO 1.7 CDTI -05 MAKS AUTO

2 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 13 јан. 09:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата

FIAT STILO1.9 JTD MULTIJET SPORTACTIVE-02 MAKSAUTO 0 МКД
ALFA ROMEO 147 1.6  T.S 16V -07 SPORT MAKS AUTO 0 МКД
BMW 320D -07 SPORTPAKET FULL UNIKAT MAKS AUTO 0 МКД
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI -07 7 sedista MAKS AUTO M 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Combo
M A X I M A L N O S O C U V A N O


OPEL COMBO 1.7CDTI-05 UVEZENO NA FIRMA EURO 4


****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO I NE E STOENA PO PLACEVI****


****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ********KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI *******KOLATA E NA 100% REALNI KILOMETRI SO PERFEKTEN MOTOR MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****


KOLATA E SO DVE ZADNI VRATI I DVE STRANICNI VRATI

OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- KLIMA
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- SITY REZIM NA VOZENJE
- FABRICKO OZVUCUVANJE SO CD
- I USTE MNOGU OPREMA..****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****

****MAKS AUTO UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA****


********CENA PO DOGOVOR************


**** ZA POVEKE INFORMACII POSETETE JA PRODAVNICATA NA MAKS AUTO NA PAZAR3****

MAKS AUT0 EXLUZIV -KRIVA PALANKA
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата
VW PASSAT 1.9 TDI -03 HIGHLINE 6BRZINI MAKS AUTO 0 МКД
MERCEDES E270 CDI -03 SPORT NAVIGACIJA AVANTGARDE 0 МКД
FORD FOCUS 1.8TDCI-02 CISTO NOV  MAKS AUTO 0 МКД
VW GOLF 5 1,9 TDI -04 77 kw Novvv Maksauto M 0 МКД
Кон почеток