Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

OPEL COMBO 2016 1.3MJT AUTOBERN

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoBERN 15 септ. 18:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoBERN

AutoBERN

23 Огласи во продавницата

TOYOTA AYGO 2015 1.0VVT-I AUTOBERN 6 200 ЕУР
OPEL CORSA 1.2I AUTOBERN 2 750 ЕУР
Kia Picanto 1.1i Trend 2008 Autobern 3 150 ЕУР
FORD FIESTA 1.6i 74KW -03 AUTOBERN 2 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Combo
Се продава OPEL COMBO 2016 1.3MJT ecoflex мотор.
Од опрема поседува.
-Клима уред.
-Фабричко озвучување.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Команди на волан.
-Увоз од Италија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN
AutoBERN
Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија
Посетете ја нашата продавница
Булевар Србија 3-а Прикажи на мапата
070275098 078355335 070295707
https://www.facebook.com/autobern.mk/
AutoBERN

AutoBERN

23 Огласи во продавницата
HONDA ACCORD 2008 2.2 ICTDI AUTOBERN 5 700 ЕУР
Renaukt Kangoo 1.5 Dci 2007 godina AutoBern 3 200 ЕУР
 OPEL ASTRA GTC -08 1.7CDTI 92KW AUTOBERN 3 800 ЕУР
SKODA RUMSTER -11 PLIN AUTOBERN 4 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации