Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL COMBO 1.7dti KLIMA

Се продава од: Ardit 28 ноем. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Combo
Opel Combo 1.7 dti
Godina 2003
253.000km
Klima
Dobri gumi 80%
Centralno zaklucuvanje
Elektrika na staklata
4 vrati
Top sostojba
moze zamena

Tel:070480363
Tel:072599436
Leaflet
Кон почеток