Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF PLUS 2.0TDI SPORTLINE-07

4 500 ЕУР

5 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 17 ноем. 10:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

70 Огласи во продавницата

NISSAN NAVARA 2.5DDCI PICKUP 4x4-08 10 000 ЕУР
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 7SEDISTA 145.000KM-06 3 500 ЕУР
SMART FORFOUR 1.5 DCI 3 200 ЕУР
PLAC VO CENTO DO CRKVATA BORIS TRAJKOVSKI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Combo
VW GOLF PLUS 2.0TDI SPORTLINE
POM KM.195.000
GOD NA PROIZV. 12/2006
FULL OPREMA; .TEMPOMAT,KLIMATRONIK,AL.BANDASI,ABS,AIRBAG,SERVO,ELEKTRIKA NA STAKLO,CD,MAGLENKI,SENZORI,,,,,,

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

70 Огласи во продавницата
MAZDA  3 1.6CD SPORT EXLUSIVE -06 3 700 ЕУР
MERCEDES CITAN 108CDI -15 8 500 ЕУР
AUDI 80 1.6D 90 -06 750 ЕУР
VW PASSAT CC 2.0TDI COMFORTLINE -10 10 700 ЕУР
Кон почеток