Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Combo dizel -96

1 550 ЕУР

Се продава од: Ismail sejfuli 28 ноем. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Combo
4 novi gumi
Registrirana 9 mesec 2016
Komplet srevis
I mnogu drugi raboti
Socuvana mnogu
Nosivost 740 kg
Ismail sejfuli
072 212 500
Leaflet
Кон почеток