Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa

3 300 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 22 мај 20:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Se prodava Opel Corsa 2007godina vo odlicna sostojba. registrirana so zelen karton do 20.04.2021
Za podetalni informacii 078382273 Aleksandar
Aleksandar
078382273
Leaflet
Кон почеток