Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.2

3 450 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Perfekt auto BT 04 авг. 19:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Perfekt auto BT

14 Огласи во продавницата

AUDI A4 6 200 ЕУР
VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 4 490 ЕУР
WV GOLF 6  ***114.000km*** 8 300 ЕУР
MERCEDES-BENZ VITO 115 CDI 8 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
OPEL CORSA

se prodava Opel Corsa 1.2 benzin 80ks.
125.000km. Servisna kniska, 2007god. Uvezena od germanija. Servo, airbag, komandi na volan, otvaranje i zatvaranje na stakla preku dalecinsko, radio cd fabricko, volan i sediste podesivi po visina, elektrika na stakla i retrovizori, aluminiumski bandazi so novi gumi, klimata ladi perfektno...
Top sostojba,

075 390 415

.
Perfekt auto BT
Renta a car Slep 24 casa Prevoz na Patnici niz zemjava i stranstvo. Avtomobili
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070237625

Perfect auto bitola

Perfekt auto BT
075390415
Leaflet

Perfekt auto BT

14 Огласи во продавницата
OPEL VECTRA 1.9cdti Avtomatik 2 999 ЕУР
MERCEDES C200 CDI 8 500 ЕУР
MERCEDES-BENZ VITO 115 CDI 8 500 ЕУР
MERCEDES C220 CDI 8 200 ЕУР
Кон почеток