Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Corsa 1.3cdti 55kw-klima

3 900 ЕУР

Се продава од: Ljupcho 14 ноем. 08:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Kolata e uvezena 2014 god.Mnogu malku vozena,vo odlicna sostojba.Klima,gumi za site sezoni 70%.
Originalni kilometri
Ljupcho
 
075207085
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации