Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.0 registriran

1 350 ЕУР

Се продава од: Valdet 09 јун. 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel corsa 1.0 registriran servisiran
Leaflet
Кон почеток