Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.2 benzin /07

0 МКД

Се продава од: Valdet 29 дек. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel Corsa 1.2 benzin 2007/6, 4 novi zimski gumi,servisiran sve pred 4 dena,od pozadi senzori,3 klucevi original,mnogu çuvana.
Bes Zameni...
Leaflet
Кон почеток