Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.4 -05

2 499 ЕУР

Се продава од: Corsa Вчера 13:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
OPEL CORSA 1.4
GODINA: 2005
KILOMETRAZA: 154 000 KM. MOZE PROVERKA PO VAS IZBOR...


POSEDUVA:

-KLIMA
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRICNI RETROVIZORI
-AIRBAG
-SERVO
-ABS
-CENTRALNA SO DALECINSKO
-ALUMINSKI BANDAZI SO NOVI GUMI

Kolata e redovno servisirana i domakinski cuvana. Registrirana e do 02.2021
Leaflet
Кон почеток