Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Opel Corsa

2 150 ЕУР

Се продава од: DinoM 12 окт. 15:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel Corsa C 1.4,
2001god
66kw/90hp
Full oprema
Redovno servisirana
4Letni + novi 4 zimski gumi
DinoM
  Online
070641519
Leaflet
Кон почеток