Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.3 CDTI 51 kw.2008 g. NAVIGACIJA

3 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 24 фев. 23:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW GOLF 7 1.6 TDI 90 ks. 2016 god 9 999 ЕУР
BMW 320 d. 177 ks. 2009 god 6 500 ЕУР
VW GOLF 5 2.0.TDI 140 ks -05 3 450 ЕУР
BMW 320 d.163 ks 2006 god 5 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
OPEL CORSA 1.3 CDTI 51 kw.2008 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano so Navigacija.voziloto e uvezeno I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks. 2010 god 6 999 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 75 ks. 2008 god 3 500 ЕУР
NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2009 God. 6 999 ЕУР
BMW 530 d X-DRIVE 269 ks-14 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации