Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55KW REGISTRIRANA

2 500 ЕУР

Се продава од: Opel 06 фев. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel Corsa 1.3 CDTI 55KW, 2004 godina so FULL oprema, komplet servisirana I registrirana do 08.2020 godina.
Zacuvano I zdravo vozilo, se funkcinoira na nea.Bez sminka I farbanici.
Leaflet
Кон почеток