Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa

950 ЕУР

Се продава од: Goce 29 ноем. 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Se prodava opel corsa po mnogu povolna cena
Kolata e registrirana do 27.11.2019
Leaflet
Кон почеток