Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 ЕУР

3 300 ЕУР

Се продава од: Sonja Денес 13:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Se prodava OPEL CORSA 1.3 CDTI 2003.. kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 31.07.2020 god.
Ima el. na stakla, komandi na volan, bord kompjuter, klima i t.n.
Za povekje info.. 078-297-578
Sonja
Leaflet
Кон почеток