Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.3 CDTI KLIMA 55 KW UVOZ OD SVAJCARIA

Оглас од претпријатие Се продава од: SWISS AUTO 01 авг. 22:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
UVEZENO OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA
PROIZVODENA 08.10.2008
KILOMETRI 180.064
MOTOR 1.3 CDTI 55 KW - 75 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
KOLATA E KAKO NOVA BEZ NIKAKVI ZABELESKI
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
SWISS AUTO
+38978377770
Leaflet
SWISS AUTO

SWISS AUTO

34 Огласи во продавницата
FORD S MAX 2.0 TDCI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA -
AUDI A3 2.0 TDI AVTOMATIK S_LINE UVOZ OD SVAJCARIA -
VW PASSAT 2.0 TDI 8V NAVI UVOZ OD SVAJCARIA -
VW CADDY LIFE 1.9 TDI KLIMA NAVI DVD UVOZ OD CH -
Кон почеток