Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Corsa C 1.8 2002

1 000 ЕУР

Се продава од: naim amzaji Денес 01:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Марка
Opel
Модел
Corsa
Prodavam auro bez italijanski dokumenti, mašinata raboti dobro. motor 1800 sm Aluminiumski trkala so 16 zol kniga za servisi za avtomobili možna razmena so velosipedi za kros / četvorka, pa duri i so velosipedi za nadolu mtb. za informacii kontaktirajte go brojot 070483536
naim amzaji
070483536

WhatsApp:
070483536
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации