Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.0 benzin

2 300 ЕУР

Се продава од: Fisnik 10 септ. 08:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
CORSA 1.0 Benzin
ATest folii
El staklo
ESP
Klima
Novi gumi
Zelen karton
Reg do kraj na godina
Samo kesh
Leaflet
Кон почеток