Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Corsa

2 300 ЕУР

Се продава од: Fisnik 25 јул. 00:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel Corsa C 1.0 Benzin 2003g
A test staklo
Abs, esp, Zelen karton
Novi gumi
Klima
Reg do kraj na godina 12.12Leaflet
Кон почеток