Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Се продава од: Fisnik 11 јан. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel Corsa 1.0 16v Benzin 2002-2003 godina so zelen karton so A-test staklo
4 novi gumi zimski
Registracja do 12.12.2020
Leaflet
Кон почеток