Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.2 -06

2 600 ЕУР

Се продава од: Давид 20 фев. 08:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Corsa 1.2 model odlicna sostojba 2006 godina Registrirana do 31.10. 2020

Давид
078209718
Leaflet
Кон почеток