Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Corsa 1997 benzin i plin

950 ЕУР

Се продава од: Marjan 13 јун. 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Se prodava opel corsa na plin-benzin so a-text,registrirana do 29.11.2021,servisirana so smenet nov akumulator,smeneto ulje,filtri pred 400 km.Kolata e socuvana i nema nikade skapano i e vo TOP forma.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации