Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA

4 000 ЕУР

4 500 ЕУР

Се продава од: Hristijan 26 јул. 23:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Kolata e kako od salon vo odlicna sostojba
Od oprema poseduva
✅klima
✅abs
✅esp
✅airbag
✅komandi na volan
✅centralno zaklucuvanje na klucot
✅podesuvanje na volan visina dlabina
✅elektrika na prozori
✅elektrika na retrovizori
Potrusuvacka 3/100km
-nemate dopolnitelni vlozuvanja
Poveke informacii na tel
Centralno zaklucuvanje na klucot
Hristijan
070 285 014
Leaflet
Кон почеток