Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.3 CDTI-05 STYLE PAKET MAKS AUTO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 23 јул. 08:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa

**************NOVO NA PAZAROT*****************


ODLICEN MAL AVTOMOBIL VO ODLICNA SOSTOJBA OPEL CORSA 1.3 CDTI-05 STYLE PAKET


****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO I NE E STOENA PO PLACEVI****


****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ********KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI *******KOLATA E NA 100% REALNI KILOMETRI SO MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****

****KOLATA E KUPENA OD PRV EDINSTVEN SOPSTVENIK OD ITALIJA OD AVTOSALON SO DVA ORIGINALNI KLUCA I SERVISNA KNISKA*****OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- KLIMA
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- SITY REZIM NA VOZENJE
- TEMPOMAT
- BOARDCOMPUTER
- KOZEN VOLAN
- FABRICKO OZVUCUVANJE SO CD
- ALUMINIUMSKI BANDAZI
- I USTE MNOGU OPREMA..****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****

****MAKS AUTO UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA****


********CENA PO DOGOVOR************


**** ZA POVEKE INFORMACII POSETETE JA PRODAVNICATA NA MAKS AUTO NA PAZAR3****

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
071359080 , 077738126
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

277 Огласи во продавницата
CITROEN C5 2.0 HDI -08AVTOMATIC EXCLUSIVE MAKSAUTO 0 MKD
TOYOTA RAV4 D-4D 4x4 SOL -04 NEW FACE MAKSAUTO 0 MKD
MERCEDES A 180 CDI -05 CISTO  NOV MAKS AUTO 0 MKD
 VW GOLF 1.9 TDI -01 GT  HIGHLINE MAKS AUTO 0 MKD
Кон почеток