Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.3 CDTI KLIMA 183480km NEW FACE UNIKAT

0 МКД

Се продава од: MAKS AUTO 30 јан. 17:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
**************NOVO PAZAROT*****************


ODLICEN MAL AVTOMOBIL VO ODLICNA SOSTOJBA OPEL CORSA 1.3 CDTI


****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ I NE E STOENA PO PLACEVI****


****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ********NA KOLATA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI *******KOLATA E NA 100% REALNI KILOMETRI SO MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE *******
OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- KLIMA
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- SITY REZIM NA VOZENJE
- TEMPOMAT
- BOARDCOMPUTER
- KOZEN VOLAN
- FABRICKO OZVUCUVANJE SO CD
- ALUMINIUMSKI BANDAZI
- I USTE MNOGU OPREMA..****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****

****MAKS AUTO UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA****


********CENA PO DOGOVOR************
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации