Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

OPEL CORSA 2009

0 МКД

Се продава од: Antonio 22 мај 20:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
SE PRODAVA OPEL CORSA 2009 GODINA; DOBRO SOCUVANA. CENA PO DOGOVOR-POVOLNA
Za poveke info. Tel. 070/855-325
070/869-004
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации