Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.2 80 KS 157000 KM- 08.MT Auto

3 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MT Auto 17 септ. 10:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
MT Auto

MT Auto

65 Огласи во продавницата

FIAT BRAVO 1.6 JTD 120 KS EURO-5 FEJS - 12.MT Auto 4 800 ЕУР
FIAT GR PUNTO 1.3 JTD 75 KS 157000 KM - 06.MT Auto 3 300 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 8V 140 KS HIGHLINE -06 MT Auto 5 900 ЕУР
OPEL CORSA 1.3 CDTI 70 KS 4L/100 KM -06 MT Auto 2 899 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
OPEL CORSA 1.2 80 KS KS 157000 km
- ELEGANCE OPREMA EURO-4,
- 157000 KM , UNIKAT ! ! ! NOVI GUMI
- 100% GARANCIJA ZA KM -

- KLIMA (LADI PERFEKTNO)
- ALU BANDAZI
- ABS ASR SRS SISTEMI ZA STABILNOST
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- EL NA STAKLA
- 6 AIRBAGS
- ALU BANDAZI
- KOLATA E MNOGU SOCUVANA
- BEZ UDARI BEZ OSTETUVANJA
- KOMPLETNO SERVISIRANA
- 100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
- ALARM
- NAJEKONOMICNIOT MOTOR I NAJIZDRZLIVIOT MOTOR
- KOLATA E KAKO OD SALON SITE DELOVI SE ORIGINALNI STAKLA FAROVI STOPOVI, NEMA UDARI I NEMA OSTETUVANJA
- PO KOLATA NEMA FARBANI DELOVI, PODVOZJE STEGNATO BEZ TROPANJE, MOTOR MNOGU TIVOK BEZ NIKAKVI SUMOVI, MNOGU BRZ, MNOGU EKONOMICEN

MT Auto
AVTO PLAC MT Auto - OHRID 076 877 333 FACEBOOK: MT Auto INSTAGRAM: mtauto_ohrid Nad 100 provereni vozila na lager vo sekoe vreme!
Посетете ја нашата продавница
Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do Makpetrol Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
MT Auto
AVTO PLAC MT Auto - OHRID 076 877 333 FACEBOOK: MT Auto INSTAGRAM: mtauto_ohrid Nad 100 provereni vozila na lager vo sekoe vreme!
Посетете ја нашата продавница
Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do Makpetrol Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
MT Auto

MT Auto

65 Огласи во продавницата
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO 7SED -08 MT Auto 4 400 ЕУР
AUDI A3 19 TDI 105 KS XENON 155000 KM - 06.MT Auto 5 800 ЕУР
FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS - 08.MT Auto 3 999 ЕУР
AUDI A3 1.6 TDI 105 KS S-LINE FEJSLIFT -11 MT Auto 7 500 ЕУР
Кон почеток