Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Opel Corsa 1.2 80ks panorama 106000km 2008 MT Auto

4 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Citroen C3 1.4hdi 70ks 92000km euro 5 2013 MT Auto 5 500 ЕУР
Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 155.000km nova 2010 MT Auto 4 999 ЕУР
Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto 6 999 ЕУР
VW Golf 1.9tdi 105ks klimatronik nov 2006 MT Auto 4 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
opel corsa 1.2 80 ks, cosmo oprema panorama 106000 km
- sertifikat za km ! ! !
-- 100% garancija za km ! ! ! --

- staklen panorama tavan (raboti perfektno)
- klima (ladi perfektno)
- novi gumi
- radio cd mp3 usb aux
- esp sistem protiv prolizguvane
- recaro sedista so podesuvanje
- abs asr srs sistemi za stabilnost
- multifunkcionalen bord kompjuter
- servo volan so podesuvanje
- greaci na retrovizori
- senzori za dozd
- el na stakla
- 6 airbags
- kolata e mnogu socuvana
- bez udari bez ostetuvanja
- kompletno servisirana
- kolata e na realni ** 106000 km **
- 100 % garancija za kilometri
- servisna kniska do posleden km
- najekonomicniot motor i najizdrzliviot motor
- kolata e kako od salon site delovi se originalni stakla farovi stopovi, nema udari i nema ostetuvanja
- po kolata nema farbani delovi, podvozje stegnato bez tropanje, motor mnogu tivok bez nikakvi sumovi, mnogu brz, mnogu ekonomicen

--- uvezena od italija ....plateni davacki

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 168000km tekna 2010 MT Auto 7 500 ЕУР
VW Golf 6 2.0 tdi 110ks highline navi full 2010 MT Auto 7 200 ЕУР
Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 88000km nova 2008 MT Auto 3 500 ЕУР
Fiat 500 1.2 70ks koza 137000km 2010 MT Auto 5 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации