Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Opel Corsa 1.2 80ks servisna nova 2008 MT Auto

3 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Audi A4 2.0tdi 189000km nova 2011 MT Auto 9 800 ЕУР
VW Polo 1.2 70ks 133000km klimatronik 2009 MT Auto 3 999 ЕУР
Renault Clio 1.2 101ks lux koza navi 2011 MT Auto 4 200 ЕУР
Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks unikat nova 2007 MT Auto 4 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
opel corsa 1.2 80 ks, cosmo oprema euro-4, servisirana komplet
- 163000 km , servisna kniska unikat ! ! !
- smeneti stabilizatori, novo lance maslo foltri ! ! !
-- 100% garancija za km ! ! ! --

- klima (ladi perfektno)
- alu bandazi
- radio cd mp3 usb aux
- esp sistem protiv prolizguvane
- recaro sedista so podesuvanje
- abs asr srs sistemi za stabilnost
- multifunkcionalen bord kompjuter
- servo volan so podesuvanje
- greaci na retrovizori
- senzori za dozd
- el na stakla
- 6 airbags
- kolata e mnogu socuvana
- bez udari bez ostetuvanja
- kompletno servisirana
- kolata e na realni ** 163000 km **
- 100 % garancija za kilometri
- servisna kniska do posleden km
- najekonomicniot motor i najizdrzliviot motor
- kolata e kako od salon site delovi se originalni stakla farovi stopovi, nema udari i nema ostetuvanja
- po kolata nema farbani delovi, podvozje stegnato bez tropanje, motor mnogu tivok bez nikakvi sumovi, mnogu brz, mnogu ekonomicen

--- uvezena od italija ....plateni site davacki do registracija

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto 7 800 ЕУР
Opel Insignia 2.0cdti 131ks koza navi automatic 2010 MT Auto 8 500 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks 121000km 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Peugeot 207 1.4hdi 70ks 134000km 2008 MT Auto 3 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации