Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 107000 KM 07 MT Auto

3 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 10:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 75 KS NOVO - 08.MT Auto 3 400 EUR
FIAT 500 1.2 70 KS PANORAMA 99000 KM - 10..MT Auto 5 200 EUR
Audi a4 2.0 tdi 140 ks s-line perfekten - 05.mt auto 5 800 EUR
TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D 90 KS 4X4 -10 MT Auto 7 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS, 107000 KM
SERVISIRANA KOMPLET, NOVI MASLO FILTRI, 2 KLUCEVI
- 107000 KM , SERVISNA KNISKA UNIKAT ! ! !
-- 100% GARANCIJA ZA KM ! ! ! --

- KLIMA (LADI PERFEKTNO)
- ALU BANDAZI SO NOVI GUMI
- RADIO CD MP3 USB AUX
- ESP SISTEM PROTIV PROLIZGUVANE
- RECARO SEDISTA SO PODESUVANJE
- ABS ASR SRS SISTEMI ZA STABILNOST
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- GREACI NA RETROVIZORI
- SENZORI ZA DOZD
- EL NA STAKLA
- 6 AIRBAGS
- KOLATA E MNOGU SOCUVANA
- BEZ UDARI BEZ OSTETUVANJA
- KOMPLETNO SERVISIRANA
- KOLATA E NA REALNI ** 107000 KM **
- 100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
- SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM
- NAJEKONOMICNIOT MOTOR I NAJIZDRZLIVIOT MOTOR
- KOLATA E KAKO OD SALON SITE DELOVI SE ORIGINALNI STAKLA FAROVI STOPOVI, NEMA UDARI I NEMA OSTETUVANJA
- PO KOLATA NEMA FARBANI DELOVI, PODVOZJE STEGNATO BEZ TROPANJE, MOTOR MNOGU TIVOK BEZ NIKAKVI SUMOVI, MNOGU BRZ, MNOGU EKONOMICEN

--- UVEZENA OD ITALIJA ....PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

---- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com
____________________________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
Fiat Sedici 1.9 jtdm 120ks 4x4 nov 2008 MT Auto 4 800 EUR
Fiat 500 1.2 70ks 119000km 2009 MT Auto 4 999 EUR
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO 7SED -08 MT Auto 4 200 EUR
Kia Soul 1.6 crdi 128ks 158000km nov 2011 MT Auto 6 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации