Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.3CDTI

2 650 ЕУР

Се продава од: Alek 24 фев. 11:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Voziloto e vo top sostojba. Motor raboti saat. Klima raboti.. Donesena od italija komplet sredena so dokumenti carina tif homologacija prevedeni dokumenti od italjanski. Vase e samo da ja registrirate. Mala potrosuvacka na gorivo...kako NOVA...ALEK..PRODADENA PRODADENA PRODADENA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации