Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.4 16v so full oprema -99

Се продава од: Igor 27 јан. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.210 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Se prodava Opel Corsa so full oprema i klima, srrvisirana kompletno, kako nova informacii na tel. 076-607-888
Нема посетени огласи
Кон почеток