Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa

0 МКД

Се продава од: Goran 16 фев. 23:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
Se prodava opel corsa registrirana do 11 mesec 2018 godina , nov akomulator , novi gumi i nova benziska pumpa
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации