Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa

2 550 ЕУР

Се продава од: Opel 03 дек. 08:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 5.460 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Opel
Модел
Corsa
Corsa C 2006 godina 1.0 twin port. Kolata e donesena od Germanija so vozenje bez ni edna mana. Ima elektrikana prozori, klimatronik radio so cd komandi na volan kižen volan. Prva boja nema ništo farbano na kolata servis napraven vo Germanija. Info za kolata I cenata. samo na tel. 070560066.
Leaflet
Кон почеток