Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1,2 16V DOBRO SOCUVANA

1 500 ЕУР

Се продава од: Milena 28 јун. 11:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Corsata e vo odlicno stanje, kompletno servisirana vo olimpia motors...
ima 4 novi gumi, elektrika na stakla, centralno...
kolata vredi da se vidi....
cenata ne e fiksna!
Leaflet
Кон почеток