Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.2 pominati samo 18000km -09

6 800 ЕУР

Се продава од: Jovica 22 апр. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
Prodavam Opel Corsa 1.2, 2009god,,crna metalik, full oprema,prv sopstvenik,pominati samo 18000km
cena:6800evra
tel:076/441-039
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации