Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Се продава од: Irfan 16 авг. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel Corsa 1.0 2004 reg.05 05 2018
Servisirana komplet pred 1 nedela
070 348 361 Ima prostor okolu cenata
Leaflet
Кон почеток