Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C3 1.4HDI FULL OPREMA -08

3 300 ЕУР

4 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 16 фев. 10:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

70 Огласи во продавницата

PEUGEOT 308 2.0HDI NAVIGACIJA-10 4 800 ЕУР
MERCEDES CITAN 109CDI-14 8 500 ЕУР
BMW 320D -09 6 300 ЕУР
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 7SEDISTA 145.000KM-06 3 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
CITROEN C3 1.4HDI
POM KM.165.000
GOD NA PROIZV.12/2007
UVEZENA OD R.GERNANIJA
FULL OPREMA : KLIMA , ABS,SERVO,ELEKTRIKA NA STAKLA,AIRBAG........

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

70 Огласи во продавницата
AUDI A4 AVANT 2.0TDI -07 5 300 ЕУР
VW POLO 1.4TDI KLIMA -08 3 600 ЕУР
MERCEDES CITAN 109CDI-14 8 500 ЕУР
VW TRANSPORTER 1.9TDI DOKA -08 7 500 ЕУР
Кон почеток