Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA -05 1 3 CDTI FULL OPREMA PERFEKTNA

0 МКД

Се продава од: OPEL 11 окт. 10:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
VOZILOTO E SO PLATENI DAVACKI:

-CARINA

-TIF

-HOMOLOGACIJA

-PREVODI NA DOKUMENTI
===============================================================
SE PRODAVA Opel Korsa 1.3 CDTI MULTIGET MOTOR 75 KS EKONOMICEN 4 L NA 100 KM
ORGINALNA KILOMETRAZA – 182.000KM 100%
GODINA NA PROIZVODSTVO 11.12.2004godina
===============================================================
KOLATA RASPOLAGA SO OPREMATA:
-KLIMA
-4 AERBEGA
-EL.STAKLA
-EL.OGLEDALA
-BORD KOMPJUTER
-ASR
-ABS
-SERVO
-MAHAGONI
-HALOGENKI -CENTRALNO-ALARM
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-4 NOVI GUMI RASPOLAGAME I SO DRUGI VIDOVI NA
AVTOMOBILI***** GOLF 3,4,5,6
-PASSAT 3,4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
OPEL,ASTRA,CORSA,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE
-AUDI,A2,A3,A4
-JEEP
-VOLVO S40,S60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,C200,220,270
-PEUGEOT,PEZO,206,207,307
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации