Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.7

1 100 ЕУР

Се продава од: Sunaj 22 ноем. 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel corsa 1.7 isuzi motor
Zimski gumi
Leaflet
Кон почеток