Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa C 1.0 full oprema -03 EKSTRA

2 250 ЕУР

Се продава од: Vladimir 31 мар. 01:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Corsa C so 145000km realni mnogu socavana so full oprema reg na sk tabli

novi gumi
servis napraven

kontakt 078277030
Vladimir
078277030
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации