Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Opel Corsa 1.2 16v cosmo perfektna

3 899 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Авто Барон 25 ноем. 20:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Авто Барон

Авто Барон

12 Огласи во продавницата

Renault Megane 1.5dci 66kw servisna kniska unikat 5 499 ЕУР
VW Polo 1.6TDI 55kw 102000km perfektna 5 990 ЕУР
Peugeot 207 1.4 sport 54kw nova uvoz Holandija 3 999 ЕУР
VW Polo 1.2 51kw servisna kniska perfektna 5 650 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
kolata e od prvi gazdi kupena so redovni servisi potvrdeno so servisni dokumenti ima napraveno komplet servisi pk kais ulje filtri komplet plocki glac novi gumi site cetiri pali vozi nemate nikakvin davacki po nejze vo besprekorna sostojba e moze da si ja proverite vo servis po vas izbor.
full oprema.
plateni se site davacki do registracija.

.**** povelete vo avto baron ****


raspolagame so pveke vozila
Авто Барон
Авто Барон- кога сте по потрага на половен автомобил изберете Нас! Во нашиот авто плац, ќе пронајдете, широк избор на автомобили кои се во одлична состојба. Автомобилите се со одличен квалитет, максимално сочувани. Ние, нашиот увоз на автомобили го правиме од европските држави како Германија, Словенија, Швајцарија и др. Сите автомобили се купени од прв газда, редовно сервисирани, доколку сакате тоа може и Вие самите да го проверите во кој сакате овластен сервис за автомобили. Модели на автомобили кои ги поседуваме во нашиот авто плац се : - Lancia Ypsilon - Peugeot 508 - Opel Astra - Opel Zafira - Bmw 116 - Renault - Sealt leon - Toyota итн. Автомобилите кои се во нашиот авто плац се најчесто, автомобили во одлична состојба, максимално сочувани, проверени. Ние од наша страна Ве советуваме, пред да сакате да купите некој автомобил, може да дојдете во нашиот продажен плац да го погледнете да го пробате истиот, со тоа ќе добиете реална слика на автомобилот, за кој сте заинтересирани за купување. Ние сме тука да Ви помогнеме за да го изберете најдобриот автомобил кој одговара на вашите потреби и согласно вашиот буџет кој може да го издвоите за автомобил. Нашата локација е во Скопје, населба Кисела Вода- Припор, ул, Христо Татарчев бр 276. Ве очекуваме да не посетите! Може и да ја посетите и нашата продавница на Pazar3.mk каде што имаме широк асортиман на автомобили од различни брендови, за сечиј вкус. Информации за контакт : 076521251 avtobaron19@gmail.com Ве очекуваме !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул. Христо Татарчев бр 276 Прикажи на мапата
076521251
Авто Барон
  Онлајн
076521251
Авто Барон

Авто Барон

12 Огласи во продавницата
Renault Megane 1.5dci 66kw servisna kniska unikat 5 499 ЕУР
VW Touran 1.9 TDI 77ks sedum sedista uvoz Germanija 6 199 ЕУР
VW Polo 1.6TDI 55kw 102000km perfektna 5 990 ЕУР
VW Polo 1.2 51kw servisna kniska perfektna 5 650 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации