Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.2 Benzin-Plin Euro 5 2012 Kako novo

4 799 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 20 јан. 18:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

16 Огласи во продавницата

Audi A4 1.9TDI 116ks Avant  Uvezeno CH 2006 4 799 ЕУР
Audi A3 2.0TDI 140ks S-Line 2009 165.000km Novo 7 600 ЕУР
Opel Astra H 1.4 Ates Plin Registrirano -05 Extra 3 499 ЕУР
VW Golf V 2.0TDI 140ks DSG Sport 2006 Registriran 4 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel Corsa 1.2 Benzin-Plin 85ks
Fabricki plinski ured
Godina 2012
Full oprema funkcionalno sve
Servisna kniska so 2 kluca
4 novi gumi so al bandasi
Plateni site davacki do registracija
Cena 4799€
Tel 077 742 464
Voziloto e kako novo funkcionalno sve so servisna kniska mozna proverka po vasa zelba plateni site davacki do registracija povekje info 077 742 464
Avto ST-SI
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

16 Огласи во продавницата
VW Golf V 1.9TDI 105ks Comfortline 2005 Extra 4 100 ЕУР
Opel Astra GTC Cosmo 1.6 Benzin/Plin 2007 Registrirano 3 499 ЕУР
Opel Corsa 1.3CDTI 90ks Cosmo Packet 2007 Extra 3 500 ЕУР
Audi A3 2.0TDI 140ks S-Line 2009 165.000km Novo 7 600 ЕУР
Кон почеток