Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.3 CDTI 05 AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI 14 јан. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

348 Огласи во продавницата

OPEL CORSA 1.2 AVTOMATIK AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBIL 2 650 ЕУР
CITROEN C2 1.4 HDI -06 PRODADENO AVTO PLAC DIRALA 2 950 ЕУР
FIAT CROMA 1.9 multijet -06 AVTOPLAC PRODADENO 2 990 ЕУР
 OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI  DIRALA PRODADENO 3 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA EPTEN MNOGU SOCUVANA KAKO NOVA.11 MESEC 2005 GODINA SO REALNI 129 000 km I SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA.

OPREMA:

-KLIMA
-SERVO VOLAN
-ABS
-AIR BAG
-DALECINSKO FABRICKO NA KLUC
- RADIO CD KENWOOD
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-GREACI NA RETROVIZORI
-ALUMINSKI BANDAZI FABRICKI OPEL
-NOVI GUMI
-CENTRALNA BRAVA
-IMOBILAJZER
-I DR.

Колата може да се купи на ЛИЗИНГ преку MOGO,учество за само 20%.Исплата на цела сума на рати од 1 до 6 години.
-Одобрување за 30 минути


KOLATA E EPTEN MNOGU SOCUVANA KAKO VNATRESNO TAKA I NADVORESNO.NOVA KOLA
SITE DAVACKI SE PLATENI DO REGISTRACIJA.!!KOLATA SE NAOGA NA AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI VO DRACEVO 200m POSLE CRKVATA DO APTEKA ZEGIN.POVELETE POSETETENE
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
AVTOPLAC ZA PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI (DIRALA AVTOMOBILI) SE NAOGA VO DRACEVO.NA VLEZOT DO TEHNICKIOT PREGLED. VI NUDIME UVEZENI MNOGU SOCUVANI POLOVNI AVTOMOBILI PO NAJPOVOLNI CENI. -SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SE PLATENI. TEL: 078 887 119 078 697 989 078 282 044 email: [email protected]
Посетете ја нашата продавница
Малешевска 1 бб Драчево(позади техмички преглед) Прикажи на мапата
078 887 119
https://AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
078 887 119
Leaflet
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

348 Огласи во продавницата
RENAULT CLIO 1.5DCI -06 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO 2 500 ЕУР
OPEL MERIVA 1.7 CDTI-05  DIRALA-PRODADENO 2 200 ЕУР
 BMW X3 2.0D 150ks KOZA -05  DIRALA -PRODADENO 5 800 ЕУР
CHEVROLET KALOS 1.2  AVTOPLAC DIRALA PRODADENO 2 700 ЕУР
Кон почеток