Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

OPEL CORSA OPC 1.6TURBO PERFEKTNA-MOZE ZAMENA

7 750 ЕУР

Се продава од: David 15 септ. 20:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Se prodava Opel Corsa Opc 1.6turbo 141kw 192konja vo perfektna sostojba kompletno servisirana(povekje informacii na tel) registrirana cela godina,realni kilometri,4 odlicni gumi,dva kluca i drugo.Kolata e merakliski odrzuvana i cuvana.Mozna e i zamena ponudete.Povekje informacii i korekcija okolu cenata 078402811
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации