Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel corsa 1.d cdti

0 ЕУР

Се продава од: Samir 16 ноем. 20:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Corsa
Opel Corsa 1.3 cdti 2007god Full Opr Nov Uvoz plateni davacki do reg za pod inf kon tel 072/241/853
Samir
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации